Wirtualna Fotowoltaika
GB Grupa Energia Sp. z o.o.
ul. Gwieździsta 6
55-080 Mokronos Dolny

O nas

O nas

Wirtualna Fotowoltaika

GB Grupa Energia sp. z o.o. formalnie powstała w grudniu 2016 roku. Celem powstania spółki celowej była chęć realizowania przez nią wyłącznie zagadnień z zakresu fotowoltaiki.

Początki naszej przygody na tym froncie sięgają roku 2012, kiedy to jako podwykonawcy realizowaliśmy pierwsze farmy na zachodzie Europy.

Przez cały ten czas realizowaliśmy się przez projekty z zakresu fotowoltaiki jak również szeroko pojętej elektro-energetyki.

Zdobyte przez ten czas doświadczenia pozwalają Nam zarekomendować swoje usługi jako godnego polecenia Kooperanta.

Patrząc w myśl maksymy, „kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu”, jesteśmy na bieżąco w obowiązującymi trendami w fotowoltaice.

Realizując zadania poprzez fachowe rozwiązania, profesjonalne podejście do realizacji oraz dostarczenie najwyższej jakości produktów, budujemy zaufanie klientów.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych pracowników, posiadających uprawnienia SEP i OZE, wymaganych do bezpiecznej realizacji zadań.

Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego nasz zespół często przechodzi uzupełniające szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszyn i elektronarzędzi, pozwalającym na realizację projektów monterskich i instalacyjnych w każdych warunkach.

Wybierając współpracę z Nami, wybierasz gwarancję profesjonalizmu oraz Twoja satysfakcję i korzyści na lata.